Pozycjonowanie WWW w Google

Głównym kierunkiem naszej pracy jest skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO)

Dlaczego warto zamówić pozycjonowanie firmy u nas:

 • Ponad 12 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron w Google
 • „Białe”, czyli uczciwe metody pozycjonowania witryn
 • Regularna analiza wyników wyszukiwarek
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Praca nastawiona na rezultat

Etapy pracy nad pozycjonowaniem stron internetowych:

01.
Analiza promowanej witryny i witryn konkurentów, analiza TOP tematyki
02.
Zebranie i klasteryzacja pierwotnego semantycznego rdzenia
03.
Tworzenie SEO struktury witryny
04.
Opracowanie zadania technicznego dla wewnętrznej optymalizacji strony www
05.
Utworzenie właściwego wewnętrznego linkowania podstron strony internetowej
06.
Optymalizacja strony pod kątem treści
07.
Praca nad indeksowaniem witryny przez robotów wyszukiwarek
08.
Praca nad polepszeniem użyteczności strony www (tzw. web usability)
09.
Podstawowa praca z linkami jako czynnikiem rankingującym stronę
10.
Praca nad zwiększeniem konwersji
11.
Systematyczna praca związana z wewnętrzną optymalizacją
12.
Systematyczna praca z linkami jako czynnikiem rankingującym stronę

Sztuka pozycjonowania stron w wyszukiwarkach

SEO pozycjonowanie witryny w Google — jest to szereg środków mających na celu poprawę pozycji witryny w wynikach organicznych w największej wyszukiwarce na świecie. Głównym celem promocji strony internetowej jest zwiększenie liczby przejść docelowych użytkowników z wyszukiwarki. Im więcej wartościowego i ukierunkowanego ruchu posiadamy, tym większą liczbę zamówień i sprofilowanych czynności otrzyma klient.

Agencja SEMEX GROUP wie, jak wyprowadzić w TOP 10 wyszukiwarki największą ilość zapytań i pozyskać dla klienta niedrogich docelowych odbiorców. Wykorzystujemy tylko “białe” (tzn. uczciwe) ręczne metody pozycjonowania strony www w wyszukiwarkach, przeprowadzamy dokładną analizę zasobów internetowych i gwarantujemy osiągnięcie postawionych zadań w maksymalnie krótkim czasie.

Do czego jest potrzebne pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach?

SEO — jest to dobra inwestycja w biznes online. Szybkie pozycjonowanie firmy w wyszukiwarce ma na celu stopniowe zwiększenie liczby docelowych przejść do witryny z pierwszej strony Google, a także optymalizację wewnętrznej struktury strony www i wyeliminowanie podstawowych błędów. Prowadzi to do wzrostu liczby ukierunkowanych działań i zwiększeniu wydajności i rentowności Twojej firmy.

Dzisiaj każdy biznes powinien posiadać własną stronę internetową, niezależnie od skali, lokalizacji i ukierunkowania. Obecnie ponad 70% wszystkich zakupów dokonuje się poprzez Internet (z wyłączeniem artykułów spożywczych), tutaj użytkownicy szukają informacji na temat interesujących usług, marek i produktów, porównują oferty. Jest to praktycznie bezgraniczny rynek, gdzie każdy biznes może pozyskać tysiące i nawet miliony klientów. Jednak sporządzenie pięknej i jakościowej strony internetowej to tylko niewielka część pracy. Jedynie szybkie pozycjonowanie witryny firmy w wyszukiwarkach pozwoli potencjalnym klientom dowiedzieć się o Tobie, Twoim produkcie lub usłudze.

Promocja witryny w Warszawie z ramienia agencji SEMEX GROUP obejmuje pełen zakres środków skierowanych na pozyskanie na stronę wyłącznie zainteresowanych towarem bądź usługą użytkowników i przekształcenie ich w klientów. W przeciwieństwie do reklamy kontekstowej Google Adwords, która daje szybki krótkoterminowy wynik (póki jest uruchomiona kampania reklamowa i jest wydawany budżet), SEO jest to długi i inertny proces. Ale po 3-6 miesiącach pracy naszych specjalistów otrzymacie organiczny stale rosnący ruch, który będzie pracował na Was jeszcze przez długi czas nawet po zakończeniu promocji.

Nasza agencja współpracuje z zasobami internetowymi o dowolnym ukierunkowaniu i skali, niezależnie od zlokalizowania klienta i strefy domeny, i skutecznie rozwiązuje wszystkie zadania postawione przez klienta.

SEO pomoże zbudować udany biznes internetowy!

Dzisiaj miernikiem sukcesu każdej firmy jest jej obecność w Internecie. Wysokiej jakości witryna zawierająca ważną informację jest wskaźnikiem wizerunku i wiarygodności organizacji, za pomocą e-sklepu lub landing page można zwiększyć sprzedaż towaru bądź usługi, nawet niewielki lokalny sklep czy dostawca usług może wypromować swój produkt i informować klientów o akcjach specjalnych i aktualnościach. Pod warunkiem, że potencjalni klienci będą mogli z łatwością odnaleźć Państwa witrynę.

W warunkach ostrej konkurencji efektywne pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Google obsługuje miliony użytkowników, którzy co minutę szukają odpowiedzi na swoje pytania, chcą znaleźć korzystne ceny i wybrany produkt. Jednocześnie 95% użytkowników zwróci uwagę na sklepy internetowe, blogi bądź zasoby informacyjne umieszczone na 1 stronie w wynikach wyszukiwania wprowadzonego przez nich zapytania. Nawet jeśli zaoferujecie tańszy, bardziej jakościowy lub lepszy według innych parametrów w porównaniu do konkurencji towar lub usługę, ale witryna znajduje się w wyszukiwarce na 2, 3, 4 stronie lub dalej, to jego zobaczy mniej niż 2% użytkowników. Dlatego właśnie SEO pozycjonowanie i wyprowadzenie strony www w TOP według dużej liczby zapytań w wyszukiwarkach — jest to pierwszorzędne zadanie i podstawa całego e-biznesu.

Witryny klientów agencji SEMEX GROUP zawsze otrzymują docelowych odbiorców i są rozmieszczone w TOP. Podczas działań skierowanych na szybkie pozycjonowanie firmy w Google profesjonalnie łączymy wewnętrzną i zewnętrzną optymalizację po to, aby już po kilku miesiącach klient został liderem w Warszawie, regionach bądź w całym kraju. Nasi specjaliści zawsze dokładnie analizują konkurencję, cechy biznesu i stan witryny w celu rozpracowania indywidualnej strategii SEO pozycjonowania, która pomoże wygenerować ruch docelowy i zwiększyć prawdopodobieństwo dokonania zakupów.

W celu skutecznej promocji optymalizujemy treść, strukturę wewnętrzną i kod strony, a także wszystkie kluczowe parametry wpływające na ranking. Na pewno weźmiemy pod uwagę rodzaj działalności, określimy grupę docelową i pozostałe czynniki zewnętrzne. I osiągniemy znaczny wzrost sprzedaży przy niższym koszcie pozyskania klienta w porównaniu z tradycyjną reklamą.

Koszt promocji strony w każdym konkretnym przypadku będzie zależał od wyników analizy wewnętrznej struktury i konkurencji, od wybranego systemu pozycjonowania (oferujemy od razu kilka sprawdzonych i dostępnych cenowo pakietów usług), liczby fraz kluczowych, które chcemy wypromować. Dobierzemy optymalny schemat promocji witryny w wyszukiwarkach, w zależności od zadań i budżetu, a po kilku miesiącach otrzymacie wyniki pracy i będziecie w stanie odzyskać poniesione koszty.

W jaki sposób dokonujemy promocji strony www?

Promocja strony to szereg działań skierowanych na zwiększenie pozycji w TOP wyszukiwarek według wybranych słów kluczowych. Jest to praca kompleksowa i na dużą skalę wykonywana systematycznie przez kilku doświadczonych specjalistów jednocześnie. Mianowicie dlatego SEO nie zapewnia natychmiastowych wyników, ale na dłuższą metę staje się kilkakrotnie bardziej opłacalne od tradycyjnej online reklamy i jeszcze bardziej od offline (billboardy, ulotki, reklama w gazetach i td.).

Oferta dotycząca pozycjonowania witryny, gdzie w agencji “SEMEX” dla każdego są dostępne ceny, obejmuje pracę w następujących obszarach:

 1. Analiza biznesu na szeroką skalę: ocena konkurentów, poszukiwanie strategii promocji, sporządzenie zadania technicznego.
 2. Zebranie rdzenia systematycznego z listą optymalnych zapytań w celu wyprowadzenia witryny na pierwsze pozycje w TOP wyszukiwarki, z uwzględnieniem budżetu kampanii reklamowej, wieku witryny i innych ważnych parametrów.
 3. Odnalezienie i naprawa wszystkich SEO błędów w strukturze witryny i silnika CMS, na którym została utworzona.
 4. Zalecenia dotyczące projektowania i zwiększenia użyteczności witryny (tzw. web usability) w celu polepszenia jej atrakcyjności w oczach przeciętnego użytkownika, a w rezultacie wzrostu poziomu konwersji.
 5. Stopniowe naturalne zwiększenie masy referencyjnej w celu wzrostu “wagi strony internetowej” i poprawienia jej pozycji w wyszukiwarkach.
 6. Napisanie SEO zoptymalizowanych i jednocześnie ciekawych treści do stron docelowych. Stworzenie nowych landing page dla zwiększenia zasięgu grupy docelowej.
 7. Monitorowanie ruchu i konwersji. Nieustannie analizujemy skuteczność różnych zapytań w wyszukiwarkach, badamy zachowanie użytkowników na stronach docelowych, dokonujemy niezbędnych zmian.

Wyniki współpracy z SEMEX GROUP

Zamawiając szybkie pozycjonowanie w Google w Warszawie i wypromowanie globalnego projektu u agencji „SEMEX” dokonują Państwo właściwą inwestycję w rozwój Waszego biznesu. Po 5-10 miesiącach pracy nad zasobem internetowym będziecie w stanie samodzielnie ocenić wyniki współpracy:

 • Strona będzie widoczna na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwarki Google według najbardziej kluczowych dla Państwa biznesu zapytań – będzie łatwiej ją odnaleźć.
 • Kilkakrotnie zwiększy się ruch na stronę i liczba realnych połączeń i zamówień.
 • Znacząco wzrośnie rentowność witryny, zamiast przypadkowych użytkowników do Państwa będą trafiać zainteresowani użytkownicy.
 • Wzrośnie konwersja, a „koszt” jednego klienta obniży się ze względu na odpowiednią strukturę i użyteczność strony www (tzw. web usability).
 • Obniżą się koszty poniesione na kampanie reklamowe.
 • Tysiące osób dowie się o Państwa marce lub produkcie, wzmacniając wizerunek i status firmy, więcej ludzi obdarzy zaufaniem i częściej złoży zamówienie.
 • Zostaną Państwo liderem w regionie lub jednym z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.
 • Inwestycja na SEO pozycjonowanie zwróci się w ciągu 6-12 miesięcy i przyniesie znacznie więcej zysków w przyszłości.

Pozycjonowanie strony www w wyszukiwarkach z gwarancją dotrzymywania terminów

Zazwyczaj nasi specjaliści potrzebują 3-5 miesięcy do umieszczenia na wysokich pozycjach w wyszukiwarce 10-40% zapytań i od 7 do 10 miesięcy na wprowadzenie w TOP 75-85% kluczowych zapytań. Jednocześnie udaje się nam rozwiązać główne problemy wewnętrznej optymalizacji już w ciągu pierwszych kilku tygodni (w zależności od rozmiaru strony), co sprawi, że witryna będzie gotowa do przyjęcia i obsługi dużej liczby klientów.

Zespół SEMEX GROUP gwarantuje terminowość:

 • Nad każdym projektem pracuje od razu kilku wykwalifikowanych specjalistów SEO, którzy są zainteresowani zakończeniem pracy na czas.
 • Ponad 12-letnie doświadczenie w pozycjonowaniu witryn w Internecie pozwala uniknąć większości błędów. Nie musimy eksperymentować – posiadamy aktualny wypracowany schemat, który dopasowujemy w zależności od zadań i typu projektu.
 • Nie jesteśmy ograniczeni przez środki i wykorzystujemy drogie i wydajne oprogramowanie i sprzęt.
 • Prace są wykonywane równolegle, realizując jednocześnie kilka zadań.

Czemu klienci zwracają się do nas?

SEO pozycjonowanie witryny z ramienia SEM Agencji SEMEX GROUP gwarantuje osiągnięcie wysokich pozycji w rankingu wyszukiwarek bez ryzyka otrzymania filtrów i innych sankcji ze strony wyszukiwarki. Pracę nad Waszym projektem prowadzą najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, co pozwala nam zagwarantować promocję zasobu od razu według wszystkich kryteriów:

 1. Podejmujemy się prac nad witryną dowolnych rozmiarów i promujemy nieograniczoną liczbę podstron i kluczowych zapytań w TOP-10.
 2. Oferujemy przystępne ceny na usługi pozycjonowania domeny w Warszawie.
 3. Wykonujemy 2-3 razy większą ilość pracy za ten sam budżet, który wydalibyście w innych firmach.
 4. Jesteśmy zawsze na bieżąco z ostatnimi udoskonaleniami i rekomendacjami dotyczącymi wyprowadzenia na pozycje TOP w Google, aktywnie wykorzystujemy naszą wiedzę i umiejętności póki inni zastanawiają się nad tym.
 5. Usuwamy wszystkie niedociągnięcia i przeprowadzamy korektę działań w praktyce, a nie tylko doradzamy.
 6. Wszystkie zadania wykonujemy do osiągnięcia pożądanego rezultatu, każdy projekt prowadzimy od początku do końca.
 7. Potrafimy rozwiązać każdy problem.

W celu uzyskania odpowiedzi na interesujące pytania i zapoznania się z ceną na skuteczne pozycjonowanie firmy w sieci zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą na poniższe numery.

Pozwól, aby biznes wreszcie zaczął pracować dla Ciebie!