Reklama w social mediach

Wykonujemy ustawienia i prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie.

Ustawienia reklamy w social mediach

Średnio użytkownik sieci społecznościowych spędza około 3 godzin dziennie w sieciach społecznościowych, gdzie dobrowolnie lub nie znajduje się w strefie stałego wpływu informacji. Obecność firmy w social mediach stała się jednym z głównych elementów pracy ze swoją grupą docelową. Niestety, wiele firm nie uzyskuje pożądanego efektu z obecności w mediach społecznościowych, ponieważ reklama ich produktów lub treści (w zależności od celów reklamy) nie jest skuteczna.

Jeśli poprawnie zbudować kampanię reklamową w mediach społecznościowych, można pracować z docelowymi grupami użytkowników. Dobrze przeprowadzona analityka kampanii reklamowej daje możliwość wprowadzenia konkretyzujących ustawień i redystrybucji budżetów reklamowych.

Reklama w sieciach społecznościowych może być bardzo skuteczna, jeśli jest skonfigurowana przez dobrych specjalistów. Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych w takich social mediach, jak Facebook i Instagram. Dokładnie badamy, kto jest docelową grupą dla biznesu naszych klientów, a następnie przeprowadzamy szczegółowe ustawienia kampanii reklamowej, aby ona maksymalnie jakościowo pracowała dla osiągnięcia postawionych celów.