Pozycjonowanie SEO Warszawa

Wypozycjonuj się lokalnie

Dlaczego warto zamówić pozycjonowanie w Warszawie w agencji SEMEX GROUP:

 • Duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron
 • Sprawdzone metody pozycjonowania
 • Regularna analiza wyszukiwarek
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Rzetelna praca

Etapy pozycjonowania stron lokalnych firm w Warszawie

01.
Analiza promowanej witryny i witryn konkurentów, analiza TOP tematyki
02.
Zebranie i klasteryzacja pierwotnego semantycznego rdzenia
03.
Tworzenie SEO struktury witryny
04.
Opracowanie zadania technicznego dla wewnętrznej optymalizacji strony www
05.
Utworzenie właściwego wewnętrznego linkowania podstron strony internetowej
06.
Optymalizacja strony pod kątem treści
07.
Praca nad indeksowaniem witryny przez robotów wyszukiwarek
08.
Praca nad polepszeniem użyteczności strony www (tzw. web usability)
09.
Podstawowa praca z linkami jako czynnikiem rankingującym stronę
10.
Praca nad zwiększeniem konwersji
11.
Systematyczna praca związana z wewnętrzną optymalizacją
12.
Systematyczna praca z linkami jako czynnikiem rankingującym stronę

Skuteczne pozycjonowanie stron — Warszawa

W dzisiejszych czasach wiele osób wyszukuje w Google lokalne usługi lub towary poprzez wpisywanie fraz kluczowych związanych z miastem, miejscowością albo dzielnicą (przykładowo: “pozycjonowanie stron internetowych Warszawa”). Tak samo wygląda sytuacja w przypadku poszukiwania fryzjera, sklepu zoo, stomatologa lub warsztatu samochodowego. Ważnym kryterium dla użytkowników jest bliskie położenie wybranych usług lub towarów. Częściej podczas takiego wyszukiwania odbiorcy korzystają z tabletu lub komórki. Ostatnio coraz bardziej zwiększa się popularność lokalnego pozycjonowania (SEO) w Warszawie.

Pozycjonowanie stron internetowych — Warszawa

Ogólne pozycjonowanie (SEO) często daje większy ruch i zasięg na stronie, ale trzeba pamiętać, że na witrynę wejdą użytkownicy z różnych miast. Więc jeżeli oferujecie usługi lub towary lokalnie, tamci użytkownicy nie zdążą skorzystać z Państwa oferty, ponieważ będą za dziesiątki, a nawet setki kilometrów.

Przedsiębiorstwom posiadającym ofertę lokalną najlepiej skorzystać z pozycjonowania w mieście lub miejscowości, przykładowo “pozycjonowanie WWW w Warszawie”. Profesjonalnie i skutecznie wykonane pozycjonowanie sklepów w Warszawie może mieć fantastyczne efekty, jednak obowiązkowo trzeba pamiętać o prawidłowym doborze fraz kluczowych (pozycjonowanie + Warszawa). Wiadomo, że dla każdego przedsiębiorstwa te frazy będą się różnić w zależności od rodzaju pracy i oferowanych usług. Korzystając z pozycjonowania lokalnego można dotrzeć do docelowego grona odbiorców.

Czy opłaca się pozycjonowanie lokalne w Warszawie?

Czas od czasu ktoś się wypowiada, że skupienie się na mniejszym obszarze i mniejszej ilości użytkowników zmniejsza zasięgi strony. Podobno nie ma sensu pozycjonować się lokalnie wśród użytkowników z Warszawy, jeśli można wypromować stronę na całą Polskę, gdzie odbiorcami są miliony użytkowników.

Odpowiadamy na to w bardzo prosty sposób — zasięg to nie to samo co sprzedaż i obrót firmy! Najważniejszym jest dotarcie do użytkowników zainteresowanych kupnem Państwa usługi lub produktu w konkretnym czasie i zaoferowanie tego, czego dany odbiorca potrzebuje mieć od ręki. Należy pamiętać, że lokalni użytkownicy szukając produktów lub usług w okolicy bardziej patrzą na dostępność niż na cenę!

Pozycjonowanie lokalne — szansą na konkurencyjność

Nawet niewielkie przedsiębiorstwo może skutecznie konkurować z wielkimi firmami wykorzystując do tego efektywne pozycjonowanie lokalne w Warszawie, ponieważ takie pozycjonowanie będzie potrzebowało znacznie mniejszych inwestycji w porównaniu do pozycjonowania na poziomie ogólnokrajowym.

Jeżeli twoja firma pracuje na terenie Warszawy albo w pobliskiej okolicy, warto zastanowić się nad możliwością pozycjonowania strony w Warszawie. Nie ma znaczenia, czy jesteś właścicielem sklepu z odzieżą, czy drukarni, a może prowadzisz w stolicy inny rodzaj działalności. Rezultatem działań skutecznego pozycjonowania będzie wzrost widoczności strony w wyszukiwarce, wzrost ruchu na stronie i wzrost konwersji. Warto to sobie przemyśleć, ponieważ możesz dotrzeć do grona potencjalnych klientów.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron w Warszawie

 • Fraza: “sklep zoo Warszawa”
 • Cena/m-c: 95 PLN
 • Fraza: “wulkanizacja Warszawa”
 • Cena/m-c: 75 PLN
 • Fraza: “drukarnia Warszawa”
 • Cena/m-c: 57 PLN

Cennik jest przykładowy i może ulec zmianie.

*Wszystkie podane ceny wyrażone są w kwocie miesięcznej netto.

Bezpłatna Wycena